« a l i t t l e l a m b ! Dianna Agron Türkiye
Dianna Agron, Faberry ve Yale Hakkında Konuşuyor F4k8ib
Dianna Agron, Faberry ve Yale Hakkında Konuşuyor F4k8ib
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»Hoşgeldin: Misafir
»Mesaj Sayın:3

AnasayfaPortalLatest imagesİletişimKayıt OlGiriş yap

Dianna Agron, Faberry ve Yale Hakkında Konuşuyor

YazarMesaj
eleway
Kurucu♥
Kurucu♥
eleway

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 926
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 2025
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 19/07/11
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Hobiler</b> Hobiler : ps./müzik./spor.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Dianna Agron, Faberry ve Yale Hakkında Konuşuyor Imgleft10000/10000Dianna Agron, Faberry ve Yale Hakkında Konuşuyor Emptybarbleue  (10000/10000)
Uyarı Uyarı: 0
Dianna Agron, Faberry ve Yale Hakkında Konuşuyor Empty
MesajKonu: Dianna Agron, Faberry ve Yale Hakkında Konuşuyor   Dianna Agron, Faberry ve Yale Hakkında Konuşuyor Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2012 1:24 pm

Dianna Agron, Faberry ve Yale Hakkında Konuşuyor Sv2yc

AfterAllen: Sana Faberry hakkında sormak zorundayım , Quinn-Rachel ilişkisini seven binlerce insan var. Onlar hakkında bir şeyler söyler misin ve onlar hakkında çok şey duyup duymadığını? Bu konu hakkında neler düşünüyorsun?
DiannaAgron: Evet duyduk, özellikle bu gibi törenlerde. Sanırım bunu kesinlikle anlıyorum. Bazen bir dizi izlersiniz, iki insan arasındaki ilişkiyi seversiniz ve bunun devam etmesini, onları ekranda daha fazla görmeyi dilersiniz. Bu çok gurur verici. Anketleri kazanmamız ve diğer gerçek çiftleri yenmemiz çılgınca! Ama Lea ile birlikteyken çok eğleniyorum, sanırım yapabileceğim en iyi açıklama bu.

AE: Dizide göndermeler var mı? Örneğin Santana'nın "Stop making out with Berry." dediği bir sahne vardı.
DA: Biliyorum. Belki yazarlar bundan biraz zevk alıyorlardır. Ama bence olası bir arkadaşlıkları var ve gerçek şu ki onlar olması gereken yeri buldular ve insanların hayal güçlerinin kapılarını açtılar. Bir keresinde bir kız bana geldi ve "Lisedeyken Rachel gibi hissediyordum ve bir Quinn vardı, her zaman bana karşı kötü davrandığını sanıyordum. Sonra sizin dizinizi izledim. Şu an en yakın arkadaşlarımdan biri o." dedi. Yani bence bu çok özel bir şey ve harika.

AE: Gelecek sezon Quinn'i Yale'de görebilecek miyiz?
DA: Hiç bir fikrim yok. Şuan senaryoyu yazıyorlar. Bekliyoruz ve ne yazarlarsa onu oynayacağız, değil mi?

Çeviri: wanthel.
https://twitter.com/rainingfires

Dianna Agron, Faberry ve Yale Hakkında Konuşuyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dianna Agron'ın Bize Bir Sürprizi Var!
» Dianna Agron, Sebastian Stan ile Beraber
» Dianna Agron ve Henry Joost Birlikte!
» Dianna Agron 'Ateşi Yakalamak'da mı Oynayacak?
» Dianna Agron & Sebastian Stan: Havuz Partisi Çifti